Białe listwy 8 cm

Atrakcyjne wykończenie pomieszczenia po świeżo przeprowadzonej renowacji to klucz do pięknie prezentującej się przestrzeni. Warto zadbać o każdy element, w tym zwłaszcza o łączenia ścian z podłogą. Niezbędne w tym celu okazują się listwy przypodłogowe. W tej kategorii znaleźć można sztukaterię o wysokości 8 cm. Sprawdzi się ona w salonie, sypialni, a nawet w korytarzu. Więcej białych listew o prostym wzorze możesz obejrzeć jeszcze w kategorii Białe listwy 8 cm gdzie znajdziesz wilgocioodporne listwy o tej samej wysokości i kształcie. 

Aktywne filtry:

-
Wybierz
  • 8 cm (6)
  • Wybierz
  • Prosty (6)
  • Wysokiej jakości listwy 8 cm

    Proponowane listwy występują w kolorze białym, który stanowi uniwersalne rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń. Można znaleźć modele: Slim – 80 R5 charakteryzujący się półokrągłym wykończeniem, a także klasyczny rodzaj listew Slim 80. Ponadto dostępne są listwy przypodłogowe w wersji Classic, w tym listwy Classic R1, R5, R10 czy R20. Cechują się one cokołami, które są nieco niższe niż w większości sztukaterii. Posiadamy także modele Soft z wykończeniem stożkowym. Tak zróżnicowany asortyment pozwala dopasować odpowiedni rodzaj listew do swoich preferencji. Odpowiednia wysokość sprawia, że jest to sztukateria niezbyt szeroka, jednak na tyle odpowiednia, aby skutecznie ukryć nieestetyczne łączenia.

    Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami listew przypodłogowych o wysokości 8 cm. W razie problemów z doborem właściwego modelu zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wskazówek na temat doboru koloru bądź wskażemy dokładnie różnice między poszczególnymi wersjami listew.