Listwy Lagrus – klasyka w nowoczesnym wydaniu

szezlong w pokoju z białymi listwami

Stworzenie estetycznej przestrzeni może być frustrujące… zwłaszcza gdy w grę wchodzą szczegóły odpowiadające za schludność pomieszczenia. Bez wątpienia ważną funkcję pełnią listwy przypodłogowe, o czym – mamy nadzieję – przekonaliśmy Was niejeden raz. Ale żeby mieć pewność, że ten element będzie służył we wnętrzu przez naprawdę długi czas, a do tego wpisywał się w jego styl, trzeba uwzględniać wyłącznie najlepszej klasy rozwiązania. Jakiś czas temu przedstawiliśmy producenta, jakim jest Mardom. We wpisie pokazaliśmy zalety oraz modele listew tej firmy. Dziś rzucimy światło na kolejnego producenta, kontynuując niejako serię dotyczącą produktów wszystkich marek dostępnych w naszej ofercie. Czas przyjrzeć się listwom przypodłogowym Lagrus. Co ciekawego do zaoferowania ma ten producent? O tym w dzisiejszym wpisie.

Ekologia na pierwszym miejscu

Lagrus od wielu lat działa na rynku związanym z produkcją listew przypodłogowych i co ciekawe – robi to zgodnie z poszanowaniem natury. Ogromne znaczenie ma dla niego dbanie o środowisko naturalne, a to przekłada się na wykorzystywanie surowców niezagrażających planecie. Poza tym tworząc sztukaterię, zwraca uwagę na sam proces produkcji, aby nie wpływał on negatywnie na przyrodę. Wniosek? Sztukateria podłogowa tego producenta jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, które żyją zgodnie z nurtami eko, less i zero waste. To prawdziwe trendy ostatnich lat!

Lagrus – listwy. Katalog produktów

Ekologia to nie wszystko, ponieważ Lagrus, jako producent, ma do zaoferowania naprawdę szeroki asortyment. Tak zróżnicowana oferta sprawia, że każdy może znaleźć odpowiednie listwy przypodłogowe do stylu, jaki panuje w danym wnętrzu. Boho, glamour, nowoczesny, a może loftowy? Listwy Lagrus będą doskonałe do naprawdę wielu przestrzeni! Za ich fenomen odpowiedzialna jest uniwersalność. Minimalizm w zakresie barw oraz form pozwala na dopasowanie sztukaterii do każdego pomieszczenia, niezależnie od stylu. Oto modele, którymi szczególnie warto się zainteresować.

listwa przypodłogowa lagrus classic r5

Listwa przypodłogowa Lagrus CLASSIC R518 

  1. CLASSIC R5 to klasyka w nowoczesnym wydaniu. To proste, a jednocześnie efektowne i stylowe listwy przypodłogowe białe z delikatnie zaokrągloną górną krawędzią. Będą znakomitym rozwiązaniem do salonu, sypialni, a nawet pokoju dziecięcego. Listwy Lagrus CLASSIC R5 mają 8 cm wysokości oraz 16 mm szerokości. Od wewnętrznej strony posiadają podwójne frezowanie, pozwalające na jeszcze lepszą przyczepienie ich do powierzchni ścian.

listwa przypodłogowa lagrus slim 80 r5

Listwa przypodłogowa Lagrus SLIM 80 R5 

  1. SLIM 80 R5 – bliźniaczy model do wcześniej wspomnianego R5, różniący się od niego szerokością. Jak sama nazwa wskazuje, jest to listwa typu SLIM, czyli nieco węższa niż typ CLASSIC, jednak nadal doskonale sprawdzająca się we wszystkich wnętrzach. Będzie ona subtelnym dodatkiem do pomieszczenia, jednocześnie spełniając funkcję maskowania łączenia ścian z podłogą. Szczególnie polecamy montaż listew SLIM w niewielkich mieszkaniach, w których każdy centymetr ma znaczenie.

listwa przypodłogowa lagrus slim 100

Listwa przypodłogowa Lagrus SLIM 100 

  1. SLIM 100, czyli listwy Lagrus 10 cm, idealne do wysokich pomieszczeń, które chcemy optycznie zmniejszyć. Ta sztukateria cechuje się wysokością 100 mm, przez co doskonale pasuje do mieszkań w kamienicach – często są one strzeliste, a to nie zawsze sprzyja estetycznej aranżacji. Nie zaburzają one wyglądu przestrzeni, dzięki czemu są świetną propozycją dla miłośników naturalnych dodatków. Będą doskonałą bazą do wnętrz w stylu nowoczesnym lub przeciwnie, klasycznym.

Listwy Lagrus – gdzie kupić?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: oczywiście w naszym sklepie! Posiadamy naprawdę szeroki wybór listew przypodłogowych Lagrus, a do tego jesteśmy doskonale wyposażeni w dodatki ułatwiające ich montaż, np. w lakier do korekcji łączeń. Poza tym dla wszystkich niezdecydowanych znakomitą opcją będzie próbnik – składają się na niego 3 próbki wybranych indywidualnie modeli listew, dzięki którym łatwiej będzie dopasować odpowiedni typ sztukaterii do danego wnętrza.

Sztukateria producenta Lagrus z pewnością zadowoli niejedną osobę, która stawia na prostotę, a jednocześnie zwraca uwagę na poszanowanie środowiska. Szeroka gama produktów dostępna w naszym sklepie jedynie ułatwia podjęcie decyzji – Lagrus to zawsze dobre rozwiązanie! A czy Ty masz już we wnętrzu swojego domu lub mieszkania najwyższej jakości listwy? Jeśli nie, postawienie na sztukaterię Lagrus będzie doskonałym pomysłem.