Oswajamy biel !

paź 02 2014

Białe listwy zagościły w polskich wnętrzach na dobre. Dotarły do nas zza Bałtyku i zimnej Skandynawii. Wnętrza w stylu angielskim są niezwykle ciepłe i przytulne. Natomiast styl skandynawski to wnętrza proste, funkcjonalne i jasne. W każdym z nich nawiązują do tradycji, a także nadający szyk i elegancję wnętrzu.

Wzornictwo białych listew jest subtelne i delikatne, bez nadmiaru kształtów i zbędnego wzornictwa dzięki czemu współgrają z współczesnym wystrojem wnętrz. Wykończenie podłogi białymi listwami przypodłogowymi podnosi prestiż aranżowanego pomieszczenia, jak również pomaga podkreślić jego styl. Są doskonałym wykończeniem wystroju wnętrza, świetnie łączą się z różnymi kolorami i strukturami, ożywiają lub tonizują nasze wnętrze.

 

Zalety i walory białych listew można wymieniać bez końca.Pora zadać pytanie: Co dobrze pasuje do każdego stylu i każdego koloru? Biel! Dlatego właśnie białe listwy przypodłogowe będą się elegancko komponowały z każdą oprawą Twojego domu. Styl klasyczny? Nowoczesny?

Nie ma problemu! Pomożemy! Zapraszamy Państwa do naszego sklepu, posiadamy szeroką gamę produktów, zapewne znajdą Państwo dla siebie idealny wzór białych listew!


paź  02