Białe listwy wg. koloru RAL

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo uniwersalne listwy przypodłogowe w kolorze białym – pasującym do każdego pomieszczenia. Biel nie jest jednak bieli równa, dlatego przygotowaliśmy cokoły w dwóch odcieniach: RAL 9003 i 9016. Pierwszy z nich jest cieplejszy, dzięki czemu doskonale wygląda w otoczeniu beżów, żółci i czerwieni. RAL 9016 to z kolei chłodniejsza biel – wspaniale prezentuje się na przykład pod niebieską lub zieloną ścianą. Oba odcienie łączy niewątpliwa zaleta, jaką jest optyczne powiększenie pomieszczenia. Dzięki temu białe listwy przypodłogowe sprawdzą się w nawet bardzo ciasnych wnętrzach.

Przełamanie bieli… czernią – czarne listwy MDF

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów, dlatego też wciąż rozszerzamy naszą ofertę. Wszystkim osobom, które marzą o nieco bardziej oryginalnej sztukaterii proponujemy czarne listwy przypodłogowe MDF – to wysokiej jakości produkt, podobnie jak modele w kolorze białym, jednak wpisujący się w minimalistyczną estetykę zwłaszcza w pomieszczeniach z ciemną podłogą. Nasze czarne listwy z pewnością pokochają miłośnicy loftowych klimatów, a także męskie grono klientów. Urządzenie mieszkania za pomocą elementów, które w 100% będą oddawać duszę pomieszczeń, od teraz jest jeszcze łatwiejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że zarówno białe, jak i czarne listwy przypodłogowe będą pięknie prezentować się we wnętrzach Waszych domów i mieszkań.

Aktywne filtry:

1 2 3 4 5