Białe listwy 10 cm

Dopasowanie właściwych elementów aranżacyjnych do konkretnych pomieszczeń może być problematyczne, szczególnie gdy we wnętrzu panują specyficzne warunki, np. duża wilgoć. Jednym z kłopotów może być dopasowanie listew przypodłogowych do łazienki lub kuchni. Mamy na to rozwiązanie – sztukaterię wilgocioodporną.

Aktywne filtry:

Proponujemy wysokiej jakości, wilgocioodporne listwy przypodłogowe w wersjach Slim (listwy wąskie), Standard, Atena – z frezowaniem na listwie i cokole, Nova – z frezowaniem na samej listwie, Soft (z wykończeniem stożkowym) i innych. W zależności od modelu różni się przede wszystkim wygląd – niektóre z listew posiadają ozdobne frezowania, nadające im oryginalny design. Wszystkie rodzaje występują jednak w tej samej wysokości (10 cm) oraz w białym kolorze. Można dopasować jego odcień, a dzięki temu wybrać listwy w cieplejszej bądź chłodniejszej wersji (przy każdym modelu dostępna jest opcja wyboru koloru z palety RAL).

Wszystkie listwy przypodłogowe dostępne są w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że dzięki wilgocioodpornym właściwościom sprawdzą się one w każdej łazience, a także we wszystkich pomieszczeniach narażonych na podwyższony stopień wilgoci. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych listew.