Białe listwy 8 cm

Oferujemy najlepszej jakości białe listwy przypodłogowe o wysokości 8 cm. W górnej części posiadają efektowne frezowanie, które nadaje im wyjątkowy charakter, a przy tym uatrakcyjnia wizualnie całą przestrzeń. Oferowane listwy przypodłogowe w naszym sklepie internetowym występują w dwóch wersjach – proponujemy model Krym oraz Odessa. Niezależnie od tego, jaki typ zostanie zamontowany we wnętrzu, całość będzie prezentować się naprawdę gustownie. Ten typ listew będzie odpowiedni zarówno do wysokich, jak i niższych pomieszczeń.

Aktywne filtry:

-

Frezowane listwy przypodłogowe w dwóch wersjach

Czym różnią się od siebie modele Krym i Odessa? Pierwszy z nich posiada delikatne frezowanie w górnej części listwy, dlatego model ten sprawdzi się nawet do minimalistycznych wnętrz. Z kolei drugi typ ma już nieco bardziej wyrazisty wzór i będzie świetnie pasował do pomieszczeń urządzonych w stylu boho, rustykalnym bądź retro. Jego widoczne frezowanie przypomina nieco gzyms.

Serdecznie zachęcamy do wyboru dostępnych produktów. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Jako producent listew MDF zawsze pozostajemy do Twojej dyspozycji!